Слухати

Координатор ОБСЄ Фріш зустрічався у Москві з Сурковим - Геращенко

14 лютого 2018 - 19:01
За словами Ірини Геращенко, Тристороння контактна група не була поінформована про цю зустріч
Координатор ОБСЄ Фріш зустрічався у Москві з Сурковим - Геращенко / Новини на Громадському радіо

Координатор ОБСЄ Тоні Фріш під час візиту до Москви мав зустріч з радником президента РФ Владиславом Сурковим. Про це повідомила Уповноважена президента України з питань мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко за результатами зустрічі Тристоронньої контактної групи в Мінську. Вона наголосила, що представники українські представники в Тристоронній контактній групі (ТКГ) в Мінську не знали про цю зустріч. 

«Також на ТКГ українські представники висловили нерозуміння тим дивним фактом, що координатор ОБСЄ Тоні Фріш, як з’ясувалося, у Москві мав зустріч з радником Президента Путіна В. Сурковим і не поінформував групу і ТКГ ані про сам факт зустрічі, ані про її результати», — написала Геращенко.

Вона зазначила, що раніше Фріш відмовився відвідати в старобельському СІЗО росіянина Віктора Агєєва, заявивши, що це мало б політичний підтекст.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+