Слухати

У Києві 15 лютого закриють станцію метро «Майдан Незалежності»  / Новини на Громадському радіо

У Києві 15 лютого закриють станцію метро «Майдан Незалежності»

14 лютого 2018 - 16:36
Станцію закриють на час проведення заходів у зв'язку із 29-та річницею виведення військ з Афганістану

У Києві 15 лютого закриють станцію метро «Майдан Незалежності» у зв’язку з проведенням офіційних заходів відповідно до розпорядження Департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

Про це йдеться у повідомленні КП «Київський Метрополітен».

Як повідомляється, завтра відзначатимуть 29-ту річницю виведення військ з Афганістану. У зв’язку із цим, станція «Майдан Незалежності» не працюватиме з початку роботи і до закінчення заходів. Однак скільки це триватиме — не повідомляється. 

У метрополітені наголошують, що пересадка та станція «Хрещатик» функціонуватимуть у звичайному режимі, а про відкриття станції «Майдан Незалежності» після заходів буде повідомлено додатково. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+