Слухати

Як зміниться система міжобласних автобусних перевезень? Пояснює міністр інфраструктури

14 лютого 2018 - 09:35 147
За словами міністра інфраструктури, перевізники тепер конкуруватимуть не за доступ до комісії, а за отримання пасажира

7 лютого Кабмін прибрав із законодавства регулювання допуску на ринок міжобласних пасажирських перевезень.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі Громадського радіо розповів про те, що це змінить на практиці.

За його словами, тепер кожен перевізник, виконавши мінімальну кількість критеріїв та надавши мінімальну кількість документів без жодних конкурсів отримуватиме дозвіл на міжобласні перевезення.

Володимир Омелян зазначив, що правила для оформлення і відкриття автостанцій також було спрощено.

«Але перевізник тепер зобов’язаний рухатися від автостанції до автостанції – не зупинятися серед поля. Це чітко прописано в правилах», — зауважив міністр інфраструктури.

Що стосується усіх інших видів перевезення (внутрішньообласних, міжрайонних), конкурс залишиться.  

«Я був змушений піти на цей компроміс. Але він є чітко продуманий, всі радянські рудименти, коли мало створюватись якесь АТП, а фактично їх не було – це просто були якісь великі компанії, ми від цього відмовилися, ввели нові нормативи по екологічності автобусів, ввели нові поняття про електробус. Ми забезпечили рівні права для усіх і тепер буде результат для країни.  В цьому випадку перевізники конкурують між собою не за доступ до тіла комісії – хто як домовиться – а за отримання пасажира. Перевізник розуміє чітко, що якщо в нього буде поганий неякісний транспорт, пасажир піде до іншої компанії», — пояснив Омелян.

Повну версію розмови з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном слухайте за посиланням

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+