Слухати

«Кремлівський список» скоро почне діяти, — міністр фінансів США / Новини на Громадському радіо

«Кремлівський список» скоро почне діяти, — міністр фінансів США

15 лютого 2018 - 09:14
Про роботу над введенням нових санкцій проти російських урядовців та бізнесменів Стівен Мнучін заявив під час слухань Фінкомітету США

Міністерство фінансів США разом з іншими державними установами, активно опрацьовує наступні санкції проти Росії, повідомляє Укрінформ.

Про це заявив у середу міністр фінансів США Стівен Мнучін під час слухань у Фінансовому комітеті Сенату США.

«Ми активно працюємо над санкціями проти Росії на підставі нашого секретного брифінгу (Кремлівського списку– ред.)», -— сказав він.

Він підкреслив, що адміністрація опрацьовує всі необхідні кроки щодо введення санкцій, передбачених «Актом щодо протидії противникам Америки через санкції», який затвердили у серпні минулого року.

«Я можу запевнити вас, що ці санкції настануть вже скоро», — наголосив Мнучін.

Нагадаємо, до Кремівського списку увійшли 210 імен, з них 114 чиновників та 96 «олігархів». До спику росіян, щодо яких вводитимуться або посилюватимуть санкції увійшло керівництво російський адміністрації президента, Держдуми і Ради федерації, а також всі члени уряду на чолі з Дмитром Медведєвим, члени Ради безпеки, глави федеральних агентств, керівники найбільших російських підприємств. Проти деяких з них санкції вже діють.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+