Слухати

Романа Савкова, зниклого з військового шпиталю, знайшли у лікарні Вінницької області / Новини на Громадському радіо

Романа Савкова, зниклого з військового шпиталю, знайшли у лікарні Вінницької області

15 лютого 2018 - 12:30
Про місце перебування звільненого з полону українського військового повідомила Наталя Зарецька

Звільнений з полону український військовий Роман Савков, який зник напередодні, зараз в одній з лікарень Вінницької області. Про це Громадському радіо повідомила керівниця офісу Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників АТО Наталя Зарецька

В якій саме лікарня Наталя Зарецька не уточнювала.

«Станом на сьогодні підтверджую, що ми вже чітко розуміємо, де він є, — каже Зарецька. — Він там знаходиться за своєю згодою».

На питання про стан здоров’я Романа Савкова Наталя Зарецька відповіла, що не просто так лікарі з військового шпиталю відмовлялися його відпускати з закладу. 

«З лікарем лікарні спілкуються наші фахівці. Обставили потрапляння до лікарні поки що незрозумілі», — розповідає Наталя Зарецька.

Читайте також: Зникнення звільненого з полону бойовиків Романа Савкова: що відомо?

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+