Слухати

У Сирії на початку лютого загинуло більше 100 російських найманців, - Reuters / Новини на Громадському радіо

У Сирії на початку лютого загинуло більше 100 російських найманців, - Reuters

15 лютого 2018 - 22:38
Російське МЗС визнало загибель лише п'ятьох громадян Росії

У Сирії на початку лютого російські найманці внаслідок авіаудару очолюваної США коаліції втратили 300 людей вбитими та пораненими, — передає Reuters з посиланням на російського військового лікаря та людину, яка знала кількох найманців особисто. 

Поранених після удару коаліції доправили до чотирьох військових лікарень у Росії. У статті Reuters не пояснюється, яка саме приватна військова компанія втратила людей, проте раніше у статті CNN згадувало саме про ПВК «Вагнер».

Нагадаємо, що 12 лютого Громадське радіо повідомляло, що за інформацією Conflict Intelligence Team (CIT), щонайменше чотири російських найманця загинули в Сирії під час атаки військ коаліції, яку очолювала США

Раніше джерело CBS в Пентагоні розповіло, що російські найманці знаходилися в зоні ураження атаки, проведеної військами коаліції 7 лютого. Співрозмовник не зміг назвати число можливих втрат. CBS підкреслював, що якщо інформація про загибель російських найманців підтвердиться, це буде першим випадком вбивства росіянин американськими військовими. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+