Слухати

Гарячі вакансії на Громадському радіо: шукаємо кореспондентів регіональної мережі

16 лютого 2018 - 14:03
Терміново потрібні кореспонденти в східних областях України, Харкові, а також Одесі, Миколаєві, Херсоні. Ми чекаємо і на резюме від колег з інших регіонів
Гарячі вакансії на Громадському радіо: шукаємо кореспондентів регіональної мережі / Новини на Громадському радіо

Громадське Радіо — перша та єдина в Україні некомерційна недержавна радіостанція формату news & talk. Ми віримо у силу та правду безумовної свободи слова, яка не може обмежуватися державою та інтересами великого бізнесу, тому ми втілюємо в життя унікальну для України бізнес-модель незалежного інформаційного радіо. Ми маємо мережу мовлення, що вже сьогодні налічує понад півтора мільйони потенційних слухачів радіоетеру та в Інтернеті, де нас читають і слухають понад 400 тис. громадян на місяць.

Цілі

Наша команда прагне постійного вдосконалення, знаходиться в динамічному розвитку, а тому розбудовує мережу місцевих/ регіональних кореспондентів і пропонує долучатися до співпраці всім, хто поділяє наші цінності, прагне особистого професійного розвитку в медіа та добре розуміє політичну, економічну, гуманітарну ситуацію в своєму місті/ регіоні та хоче розповісти про це Україні.

Що треба вміти:

- знати й жорстко дотримуватися журналістських стандартів;

- працювати з відео та аудіо (якщо маєте базові навички, але не впевнені в собі, проконсультуємо, навчимо);

- відділяти головне від другорядного;

- працювати оперативно.

Що треба буде робити:

- надавати якісні медіа матеріали;

- повідомляти про гарячі події у своїх регіонах редактора регіональної служби Громадського радіо у будь-який час доби;

- пропонувати теми сюжетів на соціальні, політичні, подієві та інші теми.

Умови роботи:

- конкурентна оплата роботи із вашою власною технікою та обладнанням на гонорарній основі;

- співпраця з дружнім, професійним колективом;

- можливість говорити про проблеми свого міста/ регіону на всеукраїнському майданчику;

- можливість оплачуваних відряджень і тренінгів для підвищення кваліфікації.

Нам насамперед потрібні кореспонденти в східних областях України, Харкові, а також Одесі, Миколаєві, Херсоні. Ми також чекаємо резюме і від колег з інших регіонів.

Це оголошення не має крайньої дати, конкурс на таланти журналістики для Громадського радіо по всій Україні є безстроковим. Надсилайте ваші резюме на адресу: [email protected].

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+