Слухати

Геращенко спростувала інформацію про обмін Сенцова і Сущенка на Баранова та Одинцова

16 лютого 2018 - 21:46
За її словами, названі «прізвища і деталі - дуже далека від істини історія, й по суті є дезинформація, яка в першу чергу б‘ є по родинам, які чекають»
Геращенко спростувала інформацію про обмін Сенцова і Сущенка на Баранова та Одинцова / Новини на Громадському радіо

Представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заявляє, що інформація про наміри обміняти засуджених в Росії громадян України Романа Сущенко та Олега Сенцова на колишніх українських військовослужбовців Олександра Баранова та Максима Одинцова не відповідає дійсності. Про це вона написала на сторінці в Facebook.

«Заяви, що стосуються громадян О. (Одинцова — прим.) і Б. (Баранова — прим.), а також наших режисера і журналіста, за свободу яких ведеться боротьба, на жаль, не відповідають дійсності. Я змушена спростовувати чужі заяви, щоб зупинити процес безвідповідальних коментарів в ефірах. Зупинити то, що зараз може зашкодити переговорам і процесу звільнення хлопців», — написала вона.

Вона підкреслила, що президент України Петро Порошенко, коментуючи питання звільнення заручників і переговори з цього приводу, зазначив, що поки не час називати прізвища і дати, щоб не нашкодити процесу. Крім того, уникають оприлюднити прізвища і дати «все ті, хто дійсно причетний до процесу переговорів і володіє деталями».

Нагадаємо, напередодні адвокат колишніх військовослужбовців ЗСУ Олександра Баранова і Максима Одинцова Валентин Рибін в коментарі Громадському радіо зазначив, що найближчим часом їх мають обміняти на двох українців, засуджених в Росії. При цьому Валентин Рибін не назвав конкретних прізвищ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+