Слухати

Користувачі «ВКонтакте» позбавлені доступу до ресурсу

16 лютого 2018 - 15:46
При спробі входу в соцмережу видається повідомлення про те, що недоступний. Соцмережа визнала, що відчуває тимчасові труднощі
Користувачі «ВКонтакте» позбавлені доступу до ресурсу / Новини на Громадському радіо

У користувачів «ВКонтакте» виникли труднощі з доступом до соціальної мережі. На неможливість зайти на свою сторінку скаржаться люди з різних точок Росії і інших країн світу.

У компанії визнали наявність тимчасових труднощів.

«Відчуваємо тимчасові труднощі, частина користувачів не може отримати доступ до сервісів», — йдеться в повідомленні, розміщеному на сторінці «ВКонтакте» в мережі Twitter.

В коментарях до цього посту користувачі висловлюють сумнів в правильності вибору слова «частина». Сервіси, за допомогою яких можна визначити доступність сайтів з різних точок світу, показують на неможливість зайти на сторінки «ВКонтакте» з Великобританії, США, Німеччини, Болгарії та деяких інших країн.

Нагадаємо, 16 травня президент Петро Порошенко підписав указ, яким ввів в дію рішення РНБО про оновлення списку санкцій проти низки російських компаній, серед яких «Аерофлот», соцмережі «Вконтакте» і «Одноклассники», компанія «Яндекс» тощо. Указ президента про розширення санкцій щодо РФ вступить в силу не пізніше 1 червня.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+