Слухати

Росія не визнає ані кордонів, ані моральних принципів - Порошенко

16 лютого 2018 - 20:19
За його словами, Україна «не сприйняла ситуацію серйозно в 2007 в Мюнхені, коли російський президент оголосив, що він іде війною проти цивілізованого світу»
Росія не визнає ані кордонів, ані моральних принципів - Порошенко / Новини на Громадському радіо

Проезидент України Петро Порошенко під час промови на 54-й Мюнхенській конференції з безпеки заявив, що бульшість світових криз можна було б уникнути, якби вчасно були визначені їхні причини.

«Це платформа, де ми говоримо про багато викликів сьогоднення. Тут ми зазвичай говоримо і про причини, і про наслідки глобальних викликів. Але ми маємо дивитися глобально на проблеми, які перед нами постали. Мати глобальний погляд на них. Зазвичай у більшості криз є одна спілька причина, багато спільних начал, багато спільних авторів цих причин. Більшість цих криз можна було б уникнути

Він наголосив, що сто років тому, коли розпочалася Перша світова війна недооцінили ризик, так само його і не дооцінили і у 2014-му, коли з’явилися нові ризики світовій безпеці:

«Ми живемо в ті часи, коли Росія перетворює світ на глобальну кризу з кібербезпекою. Росія задіяна на кількох поліх битви і не кожен розуміє диструктивну роль таких дій. Але зло, яке несе Кремль, — це війна. Ми розуміємо, що ми не сприйняли ситуацію серйозно в 2007 в Мюнхені, коли російський президент оголосив, що він іде війною проти цивілізованого світу. І агресія Росії проти України у 2014 році вона стала однією з найбільш ціничних і серйозних атак проти демократичного світу», — сказав Порошенко.

Він зазначив, що у Росії багато союзників по всьому світу: ультраправі та ультраліві партії.

«Росія не визнає ані кордонів, ані моральних принципів. Вона несе фальшиві новини, викривлює реальність і дезорієнтує наше суспільство. Погляньмо лише на кібератаки, які розпочинаються не тільки під час передвиборчих компаній, а й кібератака, яка була недавно — кібератака Petya, завданням якої була дестабілізація нашої країни», — наголосив президент.

Петро Порошенко звернув увагу і на мілітаризацію російського режиму. За його словами, РФ готова вткористовувати військові інструменти, зокрема, ядерну зброю.

«Перед нами постає екзистенційний виклик — протистояти російській агресії. Чи буде світ російським з альтернативними цінностями, чи він буде вільним з універсальними цінностями…» — сказав президент.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+