Слухати

Після Путіна Росії доведеться змінитись, - екс-міністр оборони США / Новини на Громадському радіо

Після Путіна Росії доведеться змінитись, - екс-міністр оборони США

17 лютого 2018 - 19:00
Роберт Гейтс називає «Північний потік» політичним, а не економічним проектом

Колишній міністр оборони США Роберт Гейтс (2006-2011) заявив на Мюнхенській конференції, що коли Володимир Путін перестане бути президентом РФ, країні доведеться змінити власну модель розвитку. 

«У Росії просто не буде альтернативи. Їм доведеться обрати іншу модель після того, як Путін перестане бути президентом. Зараз Росія заходить у глухий кут. Кількість населення зменшується, ціни на газ та нафту можуть впасти, а це сильно вдарить по економіці Росії», — розповів екс-міністр оборони США Роберт Гейтс. 

За словами Гейтса, Україна має реформувати власні державні органи та розвивати економіку. Тоді Росія погляне на Україну як на державу, яка «працює». 

Раніше міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що від моменту початку війни, торгівля з Росією зменшилась з 34% до 7%. Нагадаємо, що Мюнхенська конференція-2018 почалася 16 лютого і триватиме до 18 лютого включно. Участь у конференції візьмуть понад 20 керівників держав і урядів. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+