Слухати

Експерт ООН підготував доповідь з врегулювання ситуації на сході України. Про що в ній йдеться?  / Новини на Громадському радіо

Експерт ООН підготував доповідь з врегулювання ситуації на сході України. Про що в ній йдеться?

17 лютого 2018 - 12:44
У доповіді йдеться про необхідність створення міжнародного військового контингенту у складі близько 20 тисяч військових

Експерт ООН Річард Гоуен підготував доповідь по врегулюванню ситуації на сході України.

У його доповіді йдеться про необхідність створення міжнародного військового контингенту у складі близько 20 тисяч військових.

«Сили з підтримання безпеки потребують надійного мандату і мають складатися з 20 000 осіб. Європейські країни, що не входять до НАТО, такі як Швеція, Фінляндія чи Австрія, можуть грати важливу роль», — сказано у доповіді Гоуена.

Окрім питання чисельності миротворчого контингенту, у доповіді згадується про поліцейський компонент.

На відповідній інфографіці, оприлюдненій головою підрозділу з ОБСЄ та Східної безпеки Міністерства закордонних справ Польщі Домініком Янковським, наводиться такий склад миротворчої місії ООН:

  • Загальна кількість військових – 20 000;
  • Особовий склад «на місцях» – 15 000 – 18 000;
  • Особовий склад на міжнародному кордоні —  5 000;
  • Поліцейський компонент – 4 000.

Серед можливих учасників потенційної місії ООН в Україні наводяться наступні країни: Австрія, Фінляндія Швеція, Білорусь, Казахстан, Монголія, Аргентина, Бразилія, Чилі, Португалія і Греція.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+