Слухати

Від початку війни, торгівля з Росією зменшилась з 34% до 7%, - Клімкін  / Новини на Громадському радіо

Від початку війни, торгівля з Росією зменшилась з 34% до 7%, - Клімкін

17 лютого 2018 - 16:29
Міністр закордонних справ України заявляє, що українська економіка адаптується до викликів, які з'явились під час війни

На Мюнхенській конференції-2018 Павло Клімкін заявив, що від моменту початку війни, торгівля з Росією зменшилась з 34% до 7%. 

Міністр додав, що з початком бойових дій та втратою контролю над частинами Донбасу, Україна позбавилась 19% своєї промисловості. На питання щодо антикорупційного законодавства та органів, Клімкін сказав, що створення НАБУ та Антикорупційного суду — це лише перші кроки у реформуванні судової системи України. 

В останні хвилини дискусії, на неї завітав Петро Порошенко, який заявив, що Крим залишається у пріорітеті, а перемовини з Росією почнуться тоді, коли їхні війська покинуть територію України. 

Під час відкритої дискусії-ланчу, колишній міністр оборони та екс-директор ЦРУ Роберт Гейтс сказав, що, на його думку, після Путіна Росії доведеться змінити свою стратегію у зовнішній та внутрішній політиці, бо у неї буде інших альтернатив. А сьогоднішню Росію він назвав «міксом імперіалізму та радянської ментальності».

Нагадаємо, що Мюнхенська конференція-2018 почалася 16 лютого і триватиме до 18 лютого включно. Участь у конференції візьмуть понад 20 керівників держав і урядів.  

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+