Слухати

За останні півроку у порти Криму нелегально зайшло майже 600 човнів  / Новини на Громадському радіо

За останні півроку у порти Криму нелегально зайшло майже 600 човнів

17 лютого 2018 - 22:35
Більшість 500 човнів припливли у кримські порти з Росії

591 корабель зайшов у кримські порти з 1 серпня по 31 січня. Про це повідомляє Міністерство з тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.  

Переважна більшість — це вантажні човни. Найбільшу кількість порушень Міністерство зафіксувало в грудні та січні. 528 суден зареєстровані в Російській Федерації. Українські закони порушили кораблі з Палау (Мікронезія прим ред.), африканських Того та Сьєрра-Леоне і з Союзу Коморських Островів.  

Нагадаємо, що у грудні Міністерство інфраструктури заявило, що відстежує пересування суден, які заходять до портів анексованого Криму. Після того, як судно ідентифіковане, міністерство інформує їхніх власників та державу, під прапором якої ходить судно, про відповідальність за порушення. Україна оцінює захід суден до таких портів порушенням міжнародного права. Журналістка Любов Величко розповідала в ефірі Громадського радіо, що молдавська влада допомагає підприємствам незаконно торгувати з Кримом.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+