Слухати

Лукашенко заявив про готовність відправити миротворців на Донбас / Новини на Громадському радіо

Лукашенко заявив про готовність відправити миротворців на Донбас

18 лютого 2018 - 14:05
Він заявив про те, що це стане можливим при домовленості між Порошенком і Путіним

Сьогодні, 18 лютого, президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про те, що Білорусь відправить миротворців на Донбас при домовленості між Порошенком і Путіним.

Про це інформує «Белта».

Лукашенко підкреслив, що не хоче ставати на бік будь-якої з конфліктуючих сторін.

«Я навіть говорив обом президентам, Порошенко і Путіну: ви не розраховуйте на те, що я чийсь буду. Я буду чітко виконувати те, про що ви, два президенти, домовитеся. Стати між — я стану, домовитеся вивести 10 тисяч Збройних сил Білорусі — ми поставимо їх на кордоні, де ви скажете. Але я не зможу зробити те, про що ви не домовитеся», — наголосив президент Білорусі.

Нагадаємо, на початку 2018 року у МЗС Білорусі заявили, що вважають відносини з Україною конструктивними.

Водночас, Галіна Сарочик з Білоруського центру в Україні «Сябры», в ефірі Громадського радіо заявила про те, що Білорусь як держава не є другом України через залежність від РФ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+