Слухати

Росії вдалося посіяти хаос у США, - Трамп / Новини на Громадському радіо

Росії вдалося посіяти хаос у США, - Трамп

18 лютого 2018 - 20:07
Трамп написав, що у Москві, мабуть, насміхаються через суперечки американських політиків

Президент США Дональд Трамп вважає, що у країні панує політичний хаос через розслідування імовірного втручання Росії у президентські вибори.

Про це він написав у своєму акаунті у Тwitter.

«Якщо метою Росії було внести розбрат, розлад і хаос у США, то з урахуванням усіх комітетських слухань, розслідувань і міжпартійної ворожнечі вони досягли більшого успіху, ніж мріяли», — наголосив Трамп. 

Він закликав США бути більш розумними.

Нагадаємо, раніше колишній президент США Джордж Буш заявив, що «є досить чіткі докази, що Росія втрутилася» у американські вибори президента у 2016 році, спростувавши заяви республіканських товаришів Трампа, які заперечують вплив Москви на вибори.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+