Слухати

Адміністрація університету Богомольця не тиснула на Насирлаєву, - ректорат / Новини на Громадському радіо

Адміністрація університету Богомольця не тиснула на Насирлаєву, - ректорат

19 лютого 2018 - 16:16
30 січня студентка університету Богомольця Мукаддас Насирлаєва стрибнула з мосту

Заступник ректора університету Ярослав Цехмістер заявив у коментарі Громадському радіо, що 30 січня, під час останньої зустрічі  з адміністрацією університету, на Мукаддас Насирлаєву, яка цього ж дня вчинила самогубство, не тиснули та не ображали. 

«Одразу після того, як це сталося була створена робоча група за розпорядженням ректора. Комісія вивчила усі обставини. Декан дав пояснення, його заступники, куратори, студенти групи та її родичі. Ми не чинили тиску на неї. Навіть в оцю останню зустріч 30 січня тиску не було. В ЗМІ була інформація, що порвали її заяву чи ображали. Цього не було. Під час цієї зустрічі було ще двоє студентів і куратор. Вони на комісії підтвердили, що на неї не тиснули чи порвали заяву», — розповів заступник ректора університету Ярослав Цехмістер. 

Сьогодні у Києві під медичним університетом імені Богомольця проходить акція у зв’язку з самогубством студентки з Туркменистану Мукаддас Насирлаєвої. Учасники акції звинувачують керівництво університету у корупції. Адвокат та очільник діаспори туркменського народу Ровшанбек Розметов підозрює, що причиною конфлікту між студенткою та адміністрацією університету могла стати вимога хабаря з боку замдекана з роботи з іноземними студентами Тетяни Тимохіної.

Нагадаємо, що зранку 19 лютого на сторінці Медуніверситету опублікували  повідомлення, що зникла студентка з Туркменістану Мукаддас Насирлаєва була відрахована з НМУ ім. Богомольця. Повідомлялося, що в Києві рятувальники шукають студентку з Туркменістану, яка стрибнула з мосту Патона.

Починаючи з 17 лютого, столичні водолази проводять пошукові роботи. Зі слів поліції, дівчина 1999 року народження стрибнула з мосту Патона. Для пошуку залучили водолазів та рятувальників.

Ровшанбек Розметов повідомив, що з мосту Патона стрибнула 18-річна студентка Національного медичного університету імені Богомольця, громадянка Туркменістану Мукаддас Насирлаєва. За його словами, дівчина стрибнула з моста 30 січня, до цього її вважали зниклою безвісти. Розметов оприлюднив відео у Facebook, на якому, за його словами, можна відстежити шлях студентки до мосту Патона.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+