Слухати

Біля Білого дому влаштували акцію за обмеження обігу зброї (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Біля Білого дому влаштували акцію за обмеження обігу зброї (ВІДЕО)

19 лютого 2018 - 21:33
15 лютого сімнадцятеро людей загинули в результаті стрілянини на півдні Флориди в США

У Вашингтоні велика група студентів зібралась біля Білого дому за обмеження обігу зброї в США, — передає Fox10 phoenix. 

Подія пов’язана зі стріляниною у школі в штаті Флорида, в якій загинуло 17 людей. Першопочатково планувалось, що 17 активістів ляжуть біля Білого дому, символізуючи 17 жертв, але згодом до акції доєдналась ще сотня людей. Двоє організаторів акції Вітні Боувен та Елеонора Н’ючтерлейн розповіли, що інформація про акцію дуже швидко поширилась соціальними медіа.   
 

«Ми не намагаємось зробити з цього дебати між демократами та респуліканцями. Ми просто намагаємось бути нейтральними та пояснити, що маємо з цим щось робити. Ти ніколи не думаєш, що це буде твоя школа, твої друзі чи родичі, але минулого тижня десять дітей пішли у школу востаннє. Ми не хочемо чекати наступного випадку»,- розказують Вітні та Елеонора. 

Нагадаємо, що 15 лютого сімнадцятеро людей загинули в результаті стрілянини в середній школі у Паркленд на півдні Флориди в США. Стріляв 19-річний хлопець. У середній школі, де сталася стрілянина, навчаються близько двох тисяч дітей. Повідомлення про стрілянину почали надходити в поліцію через кілька хвилин після того, як завершилися заняття. Шериф округу Бровард Скотт Ізраель заявив, що підозрюваний був узятий під варту «без інцидентів» і на даний час не є учнем школи. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+