Слухати

Іспанська прокуратура вимагає п’ять років позбавлення волі для депутата Держдуми / Новини на Громадському радіо

Іспанська прокуратура вимагає п’ять років позбавлення волі для депутата Держдуми

19 лютого 2018 - 17:49
Прокуратура просить стягнути з обвинувачених штраф на загальну суму 2,7 мільярда євро

Іспанська прокуратура вимагає п’ять років позбавлення волі для депутата Держдуми Владислава Рєзніка, — передає El Mundo.

Рєзніка підозрюють в зв’язках з російською мафією. У звинуваченні фігурує 27 людей, але на лаві підстудних опинилось лише 18. За інформацією російського видання  Meduza, 9 людей з «тамбовсько-малишевського злочинного угрупування» знаходяться в розшуку. Серед них і лідери угруповання Геннадій Петров і Олександр Малишев.

Петров, який був затриманий в ході операції «Трійка», в 2012 році зміг добитись, щоб його відпустили в Росію, і не повернувся. На лаві підсудних знаходиться ще один можливий керівник угрупування Михайло Ребо — він пішов на угоду зі слідством і визнав провину. Серед 18 підсудних шестеро іспанців, які, за версією слідства, допомагали з оформленням документів.

Одним з фігурантів високопосадовець — депутат Держдуми Владислав Рєзнік. За версією слідства, Резник придбав нерухомість, машини і яхту на незаконні кошти. Звинувачення проти Резника будуються на записах його телефонних перемовин з Петровим. Адвокати стверджують, що голос на запису Рєзнику не належить.

Суд запланував вісім засідань, які повинні завершитися до 1 березня. Звинувачення прохало засудити більшість фігурантів справи, включаючи депутата Резника, до п’яти з половиною років позбавлення волі. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+