Слухати

Не було домовленостей про участь Приходько у політичному ролику, - менеджер співачки  / Новини на Громадському радіо

Не було домовленостей про участь Приходько у політичному ролику, - менеджер співачки

19 лютого 2018 - 13:27
«Брати участь в чужих політичних іграх я не збираюся», — заявив менеджер співачки

Менеджер Анастасії Приходько заявив, що під час переговорів щодо участі співачки у ролику не йшлося про політичні фігури.

Про це написав на своїй сторінці менеджер артистки Денис Путінцев.

«Анастасія Приходько попросила мене допомогти організувати зйомки соціального ролику на підтримку української культури, оскільки знятися в цьому ролику її попросив Євген Нищук. Про жодні політичні фігури в момент переговорів не йшлося. У всякому разі, в момент переговорів зі мною», — зазначив Путінцев.

Він також заперечив, що є продюсером співачки, а займається її менеджментом.

Крім того, зазначив, що «ніяких документів, які дозволяють використання образу артистки до, під час або після зйомок, ми не підписували».

«Брати участь в чужих політичних іграх я не збираюся. Далі діалог з медіа продовжить адвокат Анастасії Приходько», — написав менеджер артистки.

Раніше у Міністерстві культури запевнили, що Євген Нищук справді домовлявся із Анастасією Приходько щодо її участі у відеоролику, однак далі інші деталі обговорювали продюсери двох сторін. 

«Всі подальші переговори велися продюсерами ролика з одного боку та продюсером співачки Денисом Путінцовим з іншого, який був проінформований щодо змісту ролику та сприяв їх проведенню» — розповіли у Мінкульті.

Також у Міністерстві культури запевнили, що із ролика уже вилучили кадри, на яких є співачка. 

Нагадаємо, увечері 18 лютого співачка Анастасія Приходько на своїй сторінці у Facebook публічно обурилася своїй появі на передвиборчому відеоролику президента Петра Порошенка. Як розповіла співачка, йшлося тільки про участь у соціальному ролику, про що її попросив міністр культури Євген Нищук.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+