Слухати

У Волинській ОДА прокоментували появу на їхньому сайті відео з Анастасією Приходько  / Новини на Громадському радіо

У Волинській ОДА прокоментували появу на їхньому сайті відео з Анастасією Приходько

19 лютого 2018 - 18:02
Співачку Анастасію Приходько обурила її поява у передвиборчому ролику Петра Порошенка

Начальниця відділу інформаційної політики Волинської ОДА Світлана Головачук  у коментарі «Громадському радіо» зазначила, що відео  «Йдемо вперед. Петро Порошенко» станом на 18 лютого видалили з сайту після озвучених коментарів співачки Анастасії Приходько.

«Ми в цій ситуації лише виконавці, ми не ініціювали зйомку цього відео, ми його не знімали, не монтували. Коли ми дізналися, що ситуація є такою, якою є сьогодні, тобто що в співачки є претензії, ми це відео зняли. До того, як люди, які займалися цим відео, з′ясують що і до чого», – зазначила Світлана Головачук.

skrin_z_saytu_volynskoyi_oda.png

Скрін з сайту Волинської ОДА //
Скрін з сайту Волинської ОДА

Однак чиновниця не уточнила, хто надіслав це відео для розміщення на сайті Волинської облдержадміністрації.

Нагадаємо, що відео «Йдемо вперед. Петро Порошенко»  було розміщене наприкінці січня на YouTube-каналі та сайті відділу інформаційної політики Волинської ОДА.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», після обурення співачки Анастасії Приходько щодо її появи у передвиборчому ролику Петра Порошенка, ролик змінили і вилучили кадри із нею.

Мая Голуб  з Луцька для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+