Слухати

Як стартапам презентувати себе у ЗМІ: радить Тетяна Трощинська / Новини на Громадському радіо

Як стартапам презентувати себе у ЗМІ: радить Тетяна Трощинська

19 лютого 2018 - 09:10
Своїм досвідом ділилася журналістка, редакторка та радіоведуча «Громадського радіо» Тетяна Трощинська в інтерв'ю вінницькому виданню «Na chasi»

У рамках проекту «Громадське радіо у твоєму місті» журналістки та радіоведучі Тетяна Трощинська та Ірина Славінська провели відкриті прямі ефіри у Вінниці аби надати незаангажовану платформу для виступу місцевим активістам, владі та лідерам думок. 

«Na chasi», вінницьке онлайн-видання, що розповідає про сучасний бізнес та підприємництво, в свою чергу, розпитало Тетяну Трощинську про внутрішню кухню «Громадського радіо», роботу з репутацією та експертами. 

Одне із запитань стосувалося теми, як стартапам презентувати себе у ЗМІ

«Я переконана, що стартапам і бізнесам не варто бути скупими! Вони повинні знати, що нині важко щось приховати, тому варто ділитися досвідом, помилками і лайфхаками. Цінується відкритість комунікації, досвід, готовність до допомоги. Адже ми вдячні тим, людям, які нам допомогли. Важлива також правда та можливість говорити про ризики. Насправді історії успіху після провалу — набагато цінніші для людей, ніж коли ми розказуємо про рух по висхідній», — говорить Тетяна Трощинська. 

Ведуча також поділилася прикладом з власного життя.

«У мене була співбесіда з британським продюсером 12 чи 13 років тому, який запускав кілька медіапроектів в Україні. На цій зустрічі найбільше мене вразило запитання: «Розкажіть, будь ласка, історію свого провалу». І я як людина, яка готувалася розказати про себе в найкращих тонах, була не готова до таких запитань. На щастя, в мене була історія провалу — і я почала говорити правду. В такі моменти ти почуваєш себе на психотерапії і говориш про уроки, які винесла з цього всього», — зауважила Тетяна Трощинська.

Повне інтерв’ю на сайті «Na chasi»

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+