Слухати

МОЗ відсторонило від роботи ректора університету Богомольця / Новини на Громадському радіо

МОЗ відсторонило від роботи ректора університету Богомольця

20 лютого 2018 - 11:50
Університет не уклав договір на проведення обов'язкового іспиту для студентів-стоматологів

Міністерство охорони здоров’я відсторонило від роботи ректора Національного медичного університету імені  О. О. Богомольця Катерину Амосову та директора Центру тестування МОЗ України Ірину Булах. 

Про це йдеться у повідомленні МОЗу на сайті.

Таке рішення Міністерство пояснює тим, що університет не уклав договір з Центром тестування на проведення ліцензійних іспитів «Крок», таким чином зірвавши проведення обов’язкового ліцензійного іспиту «Крок 1. Стоматологія» для студентів НМУ.

У Міністерстві пояснюють, що згідно з графіком 20 лютого 2018 року одночасно по всій країні у всіх закладах вищої освіти, які готують лікарів-стоматологів мав відбутися ліцензійний інтегрований іспит «Крок 1. Стоматологія».

Оскільки університет не підписав договір із Центром тестування — студенти 3 курсу стоматологічного факультету НМУ «були позбавлені можливості скласти обов’язковий для продовження навчання іспит «Крок 1. Стоматологія»»

«Студенти-стоматологи НМУ стали єдиними серед усіх своїх колег з 13 ВНЗ, для яких сьогодні не відбувся ліцензійний іспит», — наголосили у МОЗі.

Як повідомляється, Міністерство зверталося листом до керівництва університету щодо забезпечення проведення такого іспиту 2 лютого 2018 року, однак станом на 20 лютого керівництво ВНЗ не розпочало переговорну процедуру та не уклало договір.

МОЗ доручило Центру тестування призначити студентам-стоматологам університету Богомольця призначити іншу дату складання ліцензійного іспиту “Крок 1. Стоматологія” впродовж поточного навчального року.

«Разом з тим, МОЗ України відсторонює від виконання обов’язків ректора НМУ ім. О.О. Богомольця Амосову К.М», — повідомили у Міністерстві.

Крім того, повідомляється, що у Міністерстві створюється комісія для всебічного розгляду цієї ситуації, а на час діяльності комісії від виконання обов’язків відсторонюється також директор Центру тестування МОЗ України Ірину Булах

«Ми вважаємо цю ситуацію неприпустимою, адже її заручниками стали студенти, позбавлені можливості вчасно здати обов’язковий іспит та продовжити своє навчання. МОЗ України інформуватиме про перебіг та результати роботи комісії», — зазначили у Міністерстві охорони здоров’я.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+