Слухати

НАЗК знайшло конфлікт інтересів у діяльності заступника міністра молоді та спорту Гоцула

20 лютого 2018 - 16:09
НАЗК також підозрює Ігоря Гоцула у корупції через Федерацію легкої атлетики України
НАЗК знайшло конфлікт інтересів у діяльності заступника міністра молоді та спорту Гоцула / Новини на Громадському радіо

Національне агентство з питань запобігання корупції знайшло конфлікт інтересів у діяльності першого заступника міністра молоді та спорту України Ігоря Гоцула.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

На думку агентств, конфлікт інтересів виник під час  розгляду та погодження документів, які безпосередньо стосуються очолюваної Гоцулом громадської спілки «Федерація легкої атлетики України».

Читайте також: Кожен топ-спортсмен обходиться державі у 1 мільйон грн на рік, — Гоцул

«У цьому випадку є факт порушення вимог Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Також вказане діяння містить ознаки адміністративного правопорушення, пов’язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачено статтею 172-7 Кодексу України (Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) про адміністративні правопорушення», — ідеться у повідомленні..

Ігоря Гоцула просять прибути до Національного агентства 22 лютого.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+