Слухати

Понад 400 тисяч українців скористалися безвізом

20 лютого 2018 - 22:44
Відмову у перетині кордону з початку дії безвізового режиму з Євросоюзом отримали 60 осіб
Понад 400 тисяч українців скористалися безвізом / Новини на Громадському радіо

На даний момент безвізовим режимом з біометричним паспортом скористались майже 426 000 українців. Про це в ефірі Громадського радіо повідомив помічник керівника Держприкордонслужби Олег Слободян.

«Коли ми говоримо зараз цифру 426 000 українців, ми маємо на увазі тих, хто їхав до Європи, маючи в руках тільки біометричний паспорт, щойно отриманий у відділеннях в Україні. Польська статистка містить всіх українців, які їхали з біометричними паспортами – навіть з тими, які видані ще в 2015-2016 і мали вклеєні довготривалі шенгенські візи», — сказав Слободян.

За його словами, 60 особам відмовили у перетині кордону за біометричним паспортом.

«Але ми підозрюємо, що кількість відмов була більша – просто не всі громадяни, яким відмовили при перетині кордону, нам про це сказали», — сказав він.

За словами Олега Слободяна, майже 94 000 іноземців заїхали до України, здавши свої біометричні дані. З них майже 70 000 – громадяни РФ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+