Слухати

Понад 80% суддів, які виносили рішення щодо активістів Майдану, досі на посадах, - ГРД / Новини на Громадському радіо

Понад 80% суддів, які виносили рішення щодо активістів Майдану, досі на посадах, - ГРД

20 лютого 2018 - 14:42
Йдеться про суддів, які забороняли протести під час Майдану та брали під варту активістів

На посадах суддів продовжують роботу 86% служителів Феміди, які приймали рішення щодо активістів Майдану. Ще 14% таких суддів звільнили.

Про це розповіла в ефірі Громадського радіо членкиня Громадської ради доброчесності та ведуча Наталія Соколенко.

«86% суддів, які забороняли протести у Києві та інших містах, які брали під варту учасників протесту, які забирали права в учасників Автомайдану – вони продовжують працювати», — розповіла Соколенко.

Крім того, за її словами, деякі із цих суддів уже є в лавах Вищої ради правосуддя.

Нагадаємо, вранці 20 лютого родичі Героїв Небесної сотні разом із членами Громадської ради доброчесності влаштували акцію протесту під Вищою кваліфікаційною комісією, яка надає оцінку суддям. ГРД  побоюється, що ВККС може допустити амністію суддів Майдану, які виносили неправосудні рішення під час Революції Гідності.

«Якщо суддя обирала під варту учасників протесту, якщо забороняв акції протесту, й інші справи, які були розглянуті і прийняті неправосудні, на нашу думку, рішення, то ця інформація навіть не буде розглядатися, братися до уваги ВККС. Вони прямо про це написали, посилаючись на якісь свої переконання по цьому приводу, що рішення суду не передбачає перегляду. Це обурило і Громадську раду доброчесності, й інші громадські організації і, головне, родичі Героїв Небесної сотні», — зазначила Наталія Соколенко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+