Слухати

Родичі Небесної Сотні виклали фото загиблих на сходах ВККС / Новини на Громадському радіо

Родичі Небесної Сотні виклали фото загиблих на сходах ВККС

20 лютого 2018 - 12:28
Фотографії передали згодом до галереї Вищої кваліфікаційної комісії суддів

Родичі Героїв Небесної Сотні разом із Громадською радою доброчесності зранку 20 лютого влаштували акцію протесту під будівлею Вищої кваліфікаційної комісії суддів(ВККС), повідомляє кореспондентка Громадського радіо.

Вони виклали фото героїв на сходи біля будівлі Вищої кваліфікаційної комісії та подали звернення про відміну положення, яке не дозволяє Громадській раді доброчесності брати участь у оцінювання роботи суддів.

Громадська рада доброчесності побоюється, що ВККС може допустити амністію суддів Майдану, які виносили неправосудні рішення під час Революції Гідності.

Фотографії Героїв Небесної Сотні згодом були передані до галереї Вищої кваліфікаційної комісії. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+