Слухати

США закликали українську владу виконувати реформи

20 лютого 2018 - 08:50
Держдеп США нагдав про українців, які віддали свої життя під час Революції Гідності і попросив українську владу подвоїти зусилля задля виконання реформ
США закликали українську владу виконувати реформи  / Новини на Громадському радіо

Сполучені Штати Америки заявили про підтримку України у протистоянні агресії РФ та закликали український уряд подвоїти зусилля для здійснення реформ.

Про це йдеться в офіційній заяві, опублікованій на сайті Державного департаменту США.

«Чотири роки тому українці з різних верств суспільства і регіонів країни об’єдналися на Майдані, щоб вимагати від свого уряду визнання вибору громадян України приєднатися до Європи. Десятки українців — «Небесна Сотня» — віддали свої життя на Майдані заради мрії про кращу Україну», — йдеться в заяві.

У Держдепартаменті наголошують, що США «продовжать стояти разом з Україною, яка протистоїть триваючій російській агресії, що позбавила життя понад 10 тис. людей та змусила лишити свої домівки понад 1,6 млн українців».

«За останні чотири роки Україна зробила важливі кроки, але попереду ще велика робота, щоб виконати обіцянку Майдану і реалізувати потенціал України. Сполучені Штати закликають лідерів України подвоїти зусилля щодо здійснення глибоких, всеохоплюючих і своєчасних реформ, необхідних для створення стабільної, демократичної, процвітаючої та вільної країни, на яку заслуговують українці», — йдеться в заяві.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+