Слухати

У Лук’янівському СІЗО відремонтують лазню та заморожений жіночий корпус  / Новини на Громадському радіо

У Лук'янівському СІЗО відремонтують лазню та заморожений жіночий корпус

20 лютого 2018 - 09:20
Відновлення корпусу дозволить створити додаткових 110 місць

У Київському слідчому ізоляторі (Лук’янівське СІЗО) зроблять ремонт у колишньому жіночому корпусі та лазні, після чого відновлять їхню роботу.

Таке рішення прийняло Міністерство юстиції «з огляду на необхідність покращення умов утримання та численні висновки щодо порушень прав людини Європейським комітетом з питань запобігання катувань», повідомляє відомство.

Як повідомляється, даний корпус введено в експлуатацію у 1989 році, але починаючи з 2014 року перший та другий поверхи не використовуються. Загальна площа корпусу становить 750 м2.

«Введення об’єкту в експлуатацію дозволить створити додатково понад 110 місць, при цьому буде враховано норму площі 4 м2 на одну особу, передбачено повноцінне природнє освітлення камер, оновлені інженерні мережі, утеплено фасад, тобто максимально враховані всі діючі норми та правила», — розповідають у Мін’юсті.

Як повідомляється, заплановано відремонтувати та ввести в експлуатацію 25 камер житловою площею 450 м2 та відновити функціонування лазні, що розташована на цокольному поверсі.

Крім того, повідомляють у Мін’юсті, на першому поверсі буде розташоване приймальне відділення, на другому – кабінети начальника, оперативних працівників, побутова кімната, кабінет лікаря (маніпуляційна).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+