Слухати

«Укрзалізниця» почала формувати ціну за користування вантажними вагонами на ринкових умовах

20 лютого 2018 - 15:50
«Укрзалізниця» сподівається побороти корупцію у сегменті вантажних перевезень
«Укрзалізниця» почала формувати ціну за користування вантажними вагонами на ринкових умовах / Новини на Громадському радіо

З 19 лютого набув чинності новий порядок визначення плати за використання вантажних вагонів ПАТ «Укрзалізниці»

Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов у Facebook.

Відтепер плату за користування власними вантажними вагонами «Укрзалізниця» формує на ринкових умовах, як і інші власники рухомого складу. Раніше ціна на перевезення у вагонах «Укрзалізниці» встановлювалася державою й була нижчою від ринкової.

Читайте також: У вагонах «Укрзалізниці» з’явилися нові ковдри (ФОТО)

«На сьогодні клієнти Укрзалізниці вже уклали 5243 нових договорів. Для прискорення реєстрації в автоматизованих системах ми пропонуємо підписувати договори не в паперовому, а в електронному вигляді», - повідомив Кравцов.

«Укрзалізниця» сподівається отримати від нових нарахувань понад 3 млрд грн.

Читайте також: «Правова абетка»: скарги на послуги Укрзалізниці

«Ми розраховуємо також, що такий крок унеможливить корупційні схеми в цьому сегменті. Очікуємо ліквідації штучного дефіциту вагонів та зниження вартості перевезення для кінцевого споживача за рахунок вирівнювання співвідношення попиту та пропозиції вагонів на ринку», — написав Кравцов.

Дерегуляція вагонної складової тарифу впроваджуватиметься в два етапи. На першому етапі, який вже триває, застосовуватиметься формульний розрахунок щоденної оплати за здійснення послуги перевезення. На другому етапі, орієнтовно з другого кварталу цього року, планується запровадження електронних торгів у системі «Prozorro. Продажі». На торги виставлятиметься частина порожнього парку вагонів і за їхніми результатами визначатиметься ціна для всього парку вагонів за видами та на певну дату.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+