Слухати

Блокування іспиту КРОК - це спротив старої системи освіти, - Лінчевський

21 лютого 2018 - 17:30
У міністерстві охорони здоров’я будуть добиватися проведення іспиту в Університеті ім. Богомольця
Блокування іспиту КРОК - це спротив старої системи освіти, - Лінчевський / Новини на Громадському радіо

У міністерстві охорони здоров’я вважають, що дійсна причина, чому Університет ім. Богомольця не уклав договорі з Центром тестування МОЗ, щодо проведення іспиту КРОК, у спротиві до змін в освітній системі. Про це під час брифінгу сказав заступник в.о. голови МОЗ України Олександр Лінчевський.

«Формальна причина, чому іспит був зірваний – Університет ім. Богомольця не уклав договір з Центром тестування. Єдиний з усіх університетів. Відповідно тестування не могло бути проведене. Дійсна ж причина – ми бачимо прояв конфлікту старої освітньої системи, яка була вже роками, і нових змін в системі медичної освіти», — сказав у коментарі Громадському радіо Лінчевський.

Заступник в.о. голови МОЗ пояснив, що за процедурою університет самостійно оплачує тестування контрактників і іноземців. З державного бюджету виділяються кошти в університет на навчання і екзамен тих, хто вчиться за державним замовленням.

«Університет додатково набирає контрактників, набирає іноземців. За контрактників-іноземці платить університет, це справи університету. Це його автономія», — каже Лінчевський.

Процедура тестування випускників по системі КРОК буде налагоджена, коли виконуючий обов’язків ректору університету буде допущений до виконання роботи.

«Це буде одне з його найперших завдань — забезпечити складання КРОКу. КРОК складуть всі. Студенти і їх іспити не повинні страждати», — сказав Лінчевський.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що МОЗ перевірить роботу медуніверситету ім. Богомольця щодо організації іспиту КРОК, і на час цієї перевірки ректора вишу та директора Центру тестування МОЗ відсторонено від виконання обов’язків.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+