Слухати

«Нікуди звертатися»: волонтерка про затримання пенсіонерки в Луганську / Новини на Громадському радіо

«Нікуди звертатися»: волонтерка про затримання пенсіонерки в Луганську

21 лютого 2018 - 21:58
Ганна Макроусова заявляє, що точно невідомо, за що саме бойовики затримали пенсіонерку

Керівниця ГО «Блакитний птах», волонтерка та експертка з обмінну полоненими  Ганна Макроусова прокоментувала в ефірі Громадського радіо затримання пенсіонерки бойовиками «ЛНР». 

«Затримали 8 лютого. Що в неї знайшли — невідомо. Там заявляли, що її затримали за те, що вона розклеювала оголошення. А після цього з’явилася інформація, що у неї була вибухівка і багато іншого. Але жінка не має онуків. Вона нікуди не виїжджала. Це все виглядає як маячня. Це дуже важка справа. Бо звертатися нікуди. Її сусіди, коли шукали, то зверталися до представників так званої «ЛНР». Але за тим законом, який вони прийняли, вони нікому нічого можуть не розповідати. І можуть тримати людину близько 2-х місяців. В Україні звертатися треба в поліцію та СБУ», — розповіла Ганна Макроусова. 

Нагадаємо, що сьогодні «Поліція» «ЛНР» затримала пенсіонерку за розклеювання проукраїнських листівок та зберігання у  квартирі вибухівки. 
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+