Слухати

Окупаційний суд Сімферополя розгляне додаткові докази у справі «26 лютого»  / Новини на Громадському радіо

Окупаційний суд Сімферополя розгляне додаткові докази у справі «26 лютого»

21 лютого 2018 - 19:37
Захист заявляє, що рішення суперечить нормам права

Сьогодні в Центральному районному суді Сімферополя в ході чергового засідання у справі «26 лютого» суддя Сергій Деменок задовольнив клопотання звинувачення про вивчення додаткових доказів з матеріалів кримінальної справи. Про це повідомляє джерело Громадського радіо. 

Захист підкреслив, що таке рішення суперечить нормам кримінально-процесуального права, оскільки дана стадія судового слідства вже давно минула. Прокурор розпочав оголошення додаткових доказів, але через закінчення робочого дня засідання відклали до 27 лютого. Як пояснив адвокат Едем Семедляев, якщо суддя і обвинувач будуть дотримуватися норм КПК, це найімовірніше стане останнім засіданням в рамках судового слідства. Після цього суд визначить дату судових дебатів, надасть підсудним право останнього слова і піде в дорадчу кімнату для винесення вироку.

Нагадаємо, що 22 січня двом фігурантам «26 лютого» в окупованому Криму — Алі Асанову і Мустафі Дегерменджи — продовжили домашній арешт до 7 квітня 2018 року.

 У 2015 році на півострові почали судити групу кримськотатарських активістів за участь в мітингу на підтримку територіальної цілісності України біля стін будівлі Верховної Ради Криму 26 лютого 2014 року. Їх звинувачують в участі у масових заворушеннях.

Пізніше суд розділив «справу 26 лютого» на дві: окремо — по одному з лідерів кримськотатарського національного руху Ахтему Чийгозу, і окремо щодо інших фігурантів процесу — Алі Асанову, Мустафі Дегерменджі, Ескендеру Кантемірову, Таляту Юнусову, Ескендеру Емірвалієву, Арсену Юнусову й Ескендеру Небієву.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+