Слухати

Посли ЄС продовжили санкції проти 150 осіб за анексію Криму

21 лютого 2018 - 13:35
У тоже час суд ЄС зняв санкції проти Сергія Клюєва
Посли ЄС продовжили санкції проти 150 осіб за анексію Криму / Новини на Громадському радіо

Посли Європейського союзу схвалили продовження санкцій проти 150 фізичних осіб і 38 суб’єктів. Про це пише у своєму Twitter брюссельський кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Йозвяк.

«Посли ЄС сьогодні вирішили продовжити на 6 місяців заходи щодо замороження активів та заборони на візи для 150 фізичних осіб і 38 суб’єктів, відповідальних за дії проти територіальної цілісності України», — написав він.

Санкції продовжили на шість місяців особам і компаніям, які несуть відповідальність за порушення суверенітету України в окупованому Криму.

Раніше заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль заявила, що Україна буде наполягати на тому, щоб заходи впливу на Росію були підвищені з-за того, що РФ не виконує рішення суду ООН.

Сьогодні стало відомо, що санкції проти Сергія Клюєва, які діють з березня 2017 року, було знято судом Європейського союзу. Суд визнав можливість того, що інформація, надана Раді Європейського союзу Києвом може бути необґрунтованою і тим чи іншим способом призвести до ухвалення неадекватних рішень. На думку суду, тих фактів, які були надані на сьогодні, недостатньо для подальшого утримування санкцій.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+