Слухати

Робота над власним іміджем. Як ставати видимими: поради Ірини Славінської (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Робота над власним іміджем. Як ставати видимими: поради Ірини Славінської (ВІДЕО)

21 лютого 2018 - 10:00
Літературознавиця, перекладачка, журналістка та радіоведуча Ірина Славінська розповідає про роботу над власним імеджем для перекладачів, але поради універсальні для будь-якої професії

10 лютого у Мистецькому арсеналі відбувся воркшоп на тему: «Переклад: творчість + контекст». Як перекладачу стати відомим – і для чого це потрібно? Що таке власний імідж і як із ним працювати? Журналістка, перекладачка та літературознавиця Ірина Славінська з лекцією «Робота над власним іміджем. Як ставати видимими?» в межах воркшопу Літературної лабораторії Мистецького арсеналу для перекладачів.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+