Слухати

Родини Небесної сотні та поранені учасники Революції Гідності отримали від держави 250 млн грн

21 лютого 2018 - 18:29
Допомогу з бюджету отримали більше тисячі осіб
Родини Небесної сотні та поранені учасники Революції Гідності отримали від держави 250 млн грн / Новини на Громадському радіо

На 20 лютого 2018 року держава виділила 255,8 млн грн допомоги родинам Небесної сотні та пораненим учасникам Революції Гідності. Про це йдеться на сайті Міністерстві соціальної політики України.  

Фінансування здійснюється за бюджетною програмою КПКВК 2 501 190 «Надання одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 року та особам, які отримали тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі в зазначених акціях».

Усього допомогу отримали 1080 осіб.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+