Слухати

Саакашвілі не зможе в’Їжджати в Україну до 2021 року,- Держприкордонслужба / Новини на Громадському радіо

Саакашвілі не зможе в’Їжджати в Україну до 2021 року,- Держприкордонслужба

21 лютого 2018 - 20:23
12 лютого Саакашвілі депортували з України

Голова Мостиського прикордонного загону ухвалив рішення заборонити лідеру «Руху нових сил» Міхеілу Саакашвілі в’їзд в Україну до 13 лютого 2021 року.

Про це Громадському радіо повідомив речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

«Так. Підтверджую. Дійсно, командир Мостиського загону в межах повноважень прийняв таке рішення, враховуючи обставини порушення кордону М.Саакашвілі в вересні 2017 року та опираючись на відповідні рішення судів. Мостиський загон, бо саме на цій ділянці у пункті пропуску Шегині у вересні 2017 ркоу відбувся незаконний перетин кордону Саакашвілі. Тому питання про заборону в’їзду на територію Україну лежить в компетенції командира Мостиського загону. На підставі рішення судів, які визнавали дії Саакашвілі незаконними, командир загону прийняв рішення про заборону в’їзду терміном на 3 роки. 

Рішення прийняли в лютому, бо який сенс забороняти в’їзд в Україну людині, яка знаходиться на території України. Таке рішення приймається тоді, коли людина не в Україні.», — розповів Олег Слободян. 

Він уточнив, що відповідне рішення про заборону в’їзду поширюється на усі пункти пропуску на українському кордоні та максимальний термін заборони — 5 років. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+