Слухати

Україна готова вшанувати пам'ять польських жертв на Волині, - Клімкін

21 лютого 2018 - 14:35
Клімкін очікує подібного кроку і з боку Польщі
Україна готова вшанувати пам’ять польських жертв на Волині, - Клімкін / Новини на Громадському радіо

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вшанує пам’ять польських жертв на Волині. Про це він сказав під час спільної прес-конференції з міністром закордонних справ Королівства Данія Андерсом Самуельсеном.

За словами Клімкіна, останні переговори віце-прем’єрів України Павла Розенка і Польщі Пйотра Глинського «були дуже складними, але конструктивними».

«Ми за цей історичний діалог. Ми за те, щоб хоча б зрозуміти позицію один одного. Як я завжди кажу нашим польським друзям, я підкреслюю, що цей діалог повинен вестися саме з друзями», — зазначив міністр.

За словами міністра, Україна готова визнати провину окремих представників або загонів в тому, що вони побили поляків на Волині.

«А ви готові те ж саме зробити? Я готовий прихилити коліно перед жертвами польської національності, а ви готові? Ось зараз, 3 березня, буде трагічна річниця в селі Павлокоми, де були розстріляні сотні українців, включно з дітьми, разом з людьми», — зазначив Клімкін.

Нагадаємо, 13 грудня 2017 року президент Польщі Дуда висловив надію на рішення з Україною питань історичного минулого в дусі добросусідства.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+