Слухати

В Антимонопольному комітеті заявляють про погрози та можливі обшуки  / Новини на Громадському радіо

В Антимонопольному комітеті заявляють про погрози та можливі обшуки

21 лютого 2018 - 22:34
Держуповноважений Антимонопольного комітету заявляє, що участь державних банків у лотерейному ринку неприпустима

Державний уповноважений Антимонопольного комітету України Агія Загребельська заявляє, що їй погрожують фізичною розправою та стверджує, що за її інформацією завтра до неї з обшуками прийдуть правоохоронні органи.

«Юридична мета проведення мені не відома, як і те чи отримали вони вже постанову суду, чи десь в судових кабінетах додруковуються останні літери “іменем України”. 
Реальна мета – не допустити мою участь у завтрашньому засіданні комітету, на якому буде розглядатись питання схвалення звіту за результатом дослідження лотерейного ринку, через мою зайнятість в слідчих діях», — пише Загребельська на своїй сторінці Фейсбук.

22 лютого о 10:00 відбудеться засідання Антимонопольного комітету України, де розглядатимуть питання про схвалення звіту комітету за результатом дослідження лотерейного ринку.

За інформацією видання Цензор, 16 лютого віце-прем’єр Степан Кубів вигнав з наради, яка стосувалася лотерейного ринку, державного уповноваженого Антимонопольного комітету Агію Загребельську після того, як вона намагалася висловити свою позицію щодо ситуації на ринку, а також під стенограму поставила під сумнів доцільність прийняття урядом нових ліцензійних умов. 

Загребельська на зустрічі заявила, що участь державних банків у лотерейному ринку неприпустима. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+