Слухати

Захист Януковича буде клопотати про повторний допит Порошенка / Новини на Громадському радіо

Захист Януковича буде клопотати про повторний допит Порошенка

21 лютого 2018 - 15:37
За словами захисту Януковича, вони не встигли поставити усі питання Петру Порошенку

Захист Януковича буде клопотати про повторний допит Петра Порошенка. Про це повідомляє кореспондент Громадського радіо. 

«Ми будемо заявляти повторне клопотання про заслуховування свідка Порошенка», — сказав адвокат Віталій Сердюк під час засідання суду. Він додав, що сподівається, що президент знайде час у своєму графіку на ще один допит. Сьогоднішній допит тривав лише годину.

Нагадаємо, що Оболонський районний суд Києва допитував президента Петра Порошенка у режимі відеоконференції. Глава держави свідчив у справі про державну зраду екс-президента України Віктора Януковича. 

Раніше ухвалюючи відповідне рішення, суддя Владислав Дев’ятко сказав, що вперше на пострадянському просторі допитають чинного президента.

Читайте також: Охоронець Януковича розповів, як утікав екс-президент

Прокуратура зазначила, що заходи безпеки можуть ускладнити роботу суду.  Захист Януковича виступив проти такого рішення суду і попросив Порошенка знайти інший вільний від державних завдань час, бо «має понад 200 питань». Після перерви суд допитає постійного представника України при ООН Володимира Єльченка.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+