Слухати

Апеляційний суд поновив на посаді начальника Держекоінспекції Львівщини

22 лютого 2018 - 17:19
Суд також постановив виплатити Роману Дасюку грошову компенсацію
Апеляційний суд поновив на посаді начальника Держекоінспекції Львівщини / Новини на Громадському радіо

Львівський апеляційний адміністративний суд вирішив відхилити апеляцію на рішення суду першої інстанції і поновити екс-начальника Держекоінспекції у Львівській області Романа Дасюка на посаді.

Про це пише IA ZIK, посилаючись на чинного начальника Держекоінспекції у Львівській області Миколу Маланича.

«Він написав заяву на звільнення власноручно. Як юрист у минулому, адвокат він вирішив вчепитися до питання, що у кутку заяви на погодженні відсутні число і дата. Це стало підставою, що документ визнано недійсним. Суд визнав його звільнення незаконним і вважає, що він має бути на посаді начальника Держекоінспекції у Львівській області. Суд також постановив виплатити йому матеріальні збитки за примусовий прогул у сумі 36 тис. грн», – сказав Маланич.

Рішення суду є обов’язковим до виконання.

«Звісно, що ми будемо писати і касацію… Моя суб’єктивна думка щодо законності рішення суду – чи нам потрібен корупційний суд», – додав Маланич.

Роман Дасюк був представлений колективу Держекоінспекції Львівської області як начальник 16 червня 2014 року. Він є членом ВО «Свобода». На виборах 2010 року балотувався за списком цієї партії до парламенту під номером 284.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+