Слухати

Невідомий у Чорногорії кинув гранату до посольства США і підірвав себе / Новини на Громадському радіо

Невідомий у Чорногорії кинув гранату до посольства США і підірвав себе

22 лютого 2018 - 09:17
Інцидент стався у столиці Чорногорії - Подгориці

Уночі 22 лютого у столиці Чорногорії невідомий чоловік кинув гранату у сторону посольстві США, а потім підірвав себе, повідомляє Reuters.

Зазначається, що уряд Чорногорії на своїй сторінці у Twitter повідомив, що «перед будівлею посольства США в Подгориці (Чорногорія) невідомий вчинив акт самогубства, підірвавши себе».

Зазначається, що перед цим він кинув на територію посольського спортивного комплексу вибуховий пристрій, який швидше за все був ручною гранатою.

У Посольстві США  попередиили громадян США, щоб вони уникали посольства США у Подгориці до наступних повідомлень. Також попросили слідкувати за новинами у медіа, уникати великих скупчень людей та дотримуватися інструкцій місцевої влади. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+