Слухати

Ще 9 російських видань заборонили ввозити в Україну

22 лютого 2018 - 16:52
Україна заборонила ввозити ще 9 російських видань
Ще 9 російських видань заборонили ввозити в Україну / Новини на Громадському радіо

Держкомтелерадіо заборонило ввозити в Україну вісім книг Валерія Синельникова видавництва «Центрполиграф» та ще одну книгу «Веселая компания» із серії «Сто точек. Соедини и нарисуй». Про це повідомляє прес-служба відомства.

Також у вихідних даних дитячої книги «Веселая компания» йдеться: «Отпечатано в России. Республика Крым», що є порушенням державного суверенітету України.

Така ж «помилка» міститься і в книгах психолога Синельникова. Він у кожному виданні просить читачів перераховувати йому гроші на адресу: Російська Федерація, Республіка Крим, м. Симферополь.

Нагадаємо, напочатку лютого в Україні заборонили ще три російські пропагандистські книжки.

1 січня 2017 року набув чинності закон «Про внесення змін у деякі закони України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту».

Відповідно до закону, не може бути ввезена в Україну видавнича продукція, яка за змістом спрямована на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, незаконне захоплення державної влади тощо.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+