Слухати

Справа Труханова: до суду не впустили активістів  / Новини на Громадському радіо

Справа Труханова: до суду не впустили активістів

22 лютого 2018 - 13:17
Прихильники та противники мера Одеси Труханова залишились під будівлею Солом'янського суду

До приміщення Солом’янського суду Києва, де зараз відбувається засідання щодо відсторонення Геннадія Труханова з посади мера Одеси, не змогли потрапити активісти.

Про це повідомила із місця подій кореспондентка Громадського радіо.

Вона зазначила, що до зали засідання змогли потрапити тільки журналісти та окремі депутати. А люди, які прийшли на підтримку Труханова а також ті, які виступають проти нього — залишились під будівлею Солом’янського суду. 

Біля будівлі суду вишикувались три ряди правоохооронців. Зранку були присутні невідомі в балаклавах, їм не вдалося пройти навіть ближче до будівлі. Близько десятої ранку біля суду було кілька десятків активістів. Вони поводилися мирно, мали великі плакати із закликами відсторонити Труханова і намагалися пройти до зали суду, правоохоронці їх не пускали. 

Захист представив близько сотні листів та грамот, що характеризують Труханова. Серед них лист ГО «САК проти: стоп алкоголю та палінню» та лист від митрополита Агафангела.

Прокурор обвинувачення просить відсторонення з посади через можливий вплив на свідків. Представники обвинувачення впевнені, що відсторонення мера Одеси не вплине на роботу Одеської міської ради. Захист з цим не погодився. Зокрема, захисники запропонували прокурорам допитати людей, на яких може впливати Труханов.

Також за словами адвокатів, без Труханова у місті буде хаос. Нагадаємо, до затримання, Труханов був майже у двомісячній відпустці.

28 236 087_1 444 581 612 318 655_2 021 471 759_n.jpg

Справа труханова // Громадське радіо
Зала засідань Солом’янського суду Києва
Громадське радіо/Діана Буцко

Як повідомляє громадська моніторингова організація «ОЗОН», «до самого приміщення суду публіку не пускають, посилаючись на заповненість приміщення».

Спостерігачі зафіксували біля суду два кордони поліції та Національної гвардії України.

ДОПОВНЮЄТЬСЯ

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+