Слухати

Суд відмовив адвокатам Януковича у повторному допиті Порошенка / Новини на Громадському радіо

Суд відмовив адвокатам Януковича у повторному допиті Порошенка

22 лютого 2018 - 10:44
Захист екс-президента Януковича запевняє, що суд і сторона обвинувачення зробили все, щоб захистити свідка і не дати адвокатам задати питання

Оболонський районний суд Києва відмовив захисту Віктора Януковича в повторному допиті президента Петра Порошенка.

Про це стало відомо під час засідання суду у справі про держзраду Віктора Януковича. 

У ході судового процесу адвокати Януковича подали клопотання про повнорний допит свідка Петра Порошенка.

«Ми розуміємо, що Генпрокурор і прокуратура повністю підконтрольні президенту і тому намагалися врятувати його від незручних питань протягом усього часу допиту. Думаю, що прокуратура послужила погану службу, зірвавши допит», — заявив адвокат Віталій Сердюк.

Водночас прокурори заявили, що подібні заяви неправдиві та неприпустимі і попросили суддю оголосити захиснику попередження.

«Клопотання взагалі не обґрунтоване. Сторона захисту мала всі можливості, навіть більше часу для того, аби поставити всі свої питання, але не скористалася своїм правом, тому сторона обвинувачення вважає, що слід відмовити у даному клопотанні», — заявив прокурор Руслан Кравченко.

Він також сказав, що у захисту була неналежна підготовка для допиту, але це не є підставою для повторного допиту Порошенка.

Суддя зазначив, що не погоджується із прокурорами щодо непрофесійності адвокатів Януковича. Однак суд, порадившись на місці, відмовив стороні захисту в задоволенні клопотання про повторний допит свідка Порошенко. Таке рішення було прийняте, зважаючи на те, що, на думку суду, адвокати мали всі можливості для постановки питань по суті під час першого допиту.

Нагадаємо, 21 лютого Оболонський районний суд Києва допитав у якості свідка у справі про держзраду Януковича президента Петра Порошенка у режимі відеоконференції.  Адвокат Віктора Януковича Віталій Сердюк після закінчення допиту Порошенка заявив, що розмова не була відкритою. На думку захисту, прокурори та судді рятували Порошенка. За словами захисту, у них було більше 200 питань. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+