Слухати

В поїздах Укрзалізниці продаватимуть книги / Новини на Громадському радіо

В поїздах Укрзалізниці продаватимуть книги

22 лютого 2018 - 11:33
Від учорашнього дня пасажили уже купили 12 книжок

Укрзалізниця розпочинає продаж книг у поїздах типу Інтерсіті та Інтерсіті+, а надалі планує запровадити таку послугу й у інших поїздах.

Про це повідомив у Facebook в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Поки придбати літературу можна в Інтерсіті та Інтерсіті+. Розглядаємо можливість запровадження такої послуги й в інших поїздах. 
Ця послуга нова для нашої компанії, але впевнені, що вона буде затребуваною у наших клієнтів-пасажирів», — зазначив він.

За його словами, від учора пасажири придбали вже 12 книжок.

«Ми маємо амбітні плани щодо цього проекту. Зокрема, можливість запровадження бук-кроссінгу (обміну книжками) та співпраці з молодими», — написав в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+