Слухати

В Україні 95% таксі — нелегальні / Новини на Громадському радіо

В Україні 95% таксі — нелегальні

22 лютого 2018 - 14:00
Про це заявив голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк під час публічного звіту

Нелегальні перевезення на ринку таксі в Україні складають близько 95%. Про це заявив голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк, повідомляє Укрінформ

«У 2017 році проведено низку загальнодержавних заходів з виявлення на ринку пасажирських перевезень автомобільних перевізників, які надають послуги з перевезення пасажирів без оформлення відповідних документів. Мова йде про так званих нелегальних перевізників, яких виявляємо кожного дня, зокрема, нелегальних перевізників на ринку таксі. Я неодноразово вже говорив, і знову звертаюся до суспільства, бізнесу, що, на нашу думку, поза межами правового поля на ринку таксі працюють близько 95% перевізників», — сказав Ноняк.

За його словами, нині є кілька законопроектів, що врегулюють ринок таксі. Планується легалізація та оподаткування.

Також Ноняк додав, що таксомоторні організації та диспетчерські центри будуть нести відповідальність. Нині ж контролювати їхню роботу неможливо. Диспетчерські центри реєструються як інформаційні агентства, і немає законних підстав для притягнення їх до відповідальності. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+