Слухати

Ведучий російського телеканалу «НТВ» побився з українським політологом у прямому ефірі (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Ведучий російського телеканалу «НТВ» побився з українським політологом у прямому ефірі (ВІДЕО)

22 лютого 2018 - 19:59
Бійка трапилася під час обговорення ситуації на Донбасі

У прямому ефірі програми «Місце зустрічі» на російському телеканалі «НТВ» ведучий Андрій Норкін побився з українським політологом Дмитром Суворовим

Інцидент стався під час обговорення ситуації на Донбасі. Німецький депутат Андреас Маурер, який побував в зоні конфлікту, розповів, що через бойові дій на сході України загинули сотні дітей.

«Ви повинні нарешті визнати правду, що там гинуть діти. Обстріл йде по людях, по дітях» — сказав Маурер.

Експерт з України Дмитро Суворов закликав депутата показати фотографії загиблих. У цей момент Норкін підійшов до політолога і схопив його за плече. Суворов спробував ухилитися і почав розмахувати руками. Між ними зав’язалася бійка, після чого присутні в студії стали розбороняти чоловіків.

Телеканал вибачився перед глядачами. 

«Програма «Місце зустрічі» виходить у прямому ефірі, — зазначили у коментарі на сайті «НТВ». —Теми обговорюються найгостріші. Трапляється, що учасники дискусії не завжди можуть стримати емоції».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+