Слухати

Запорізький солдат повернувся до військової частини через три роки дезертиства / Новини на Громадському радіо

Запорізький солдат повернувся до військової частини через три роки дезертиства

22 лютого 2018 - 13:27
Військовослужбовця засудили до 6 місяців арешту

Запорізького солдата засудили до шестимісячного арешту за дезертирство. Про це повідомляє військова прокуратура Південного регіону України.

Військовослужбовця призвали до лав Збройних сил України за мобілізацією. Наприкінці серпня 2014 року він самовільно залишив розташування військової частини. Солдат був відсутній до середини вересня 2017 року

Прокуратура повідомляє, що весь цей час солдат проводив на власний розсуд.

Під час розгляду справи Шевченківським районним судом міста Запоріжжя військовослужбовець щиро покаявся. Також при винесенні вироку було враховано добровільне з’явлення із зізнанням. За словами хлопця, він мусив залишити службу через тяжкі сімейні обставини.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+