Слухати

Зв’язок майбутнього: SpaceX запустила тестові супутники для інтернету, який покриє всю планету (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Зв'язок майбутнього: SpaceX запустила тестові супутники для інтернету, який покриє всю планету (ВІДЕО)

22 лютого 2018 - 17:22
На борту також знаходиться іспанський супутник PAZ для дистанційного зондування Землі

Компанія Ілона Маска SpaceX успішно запустила ракету Falcon 9 з іспанським супутником PAZ та супутниками Microsat-2a та Microsat-2b

Microsat-и — тестові супутники інтернету майбутнього, повідомляє The Independent.

Запуск відбувся близько 16:17 за київським часом з бази ВПС у Каліфорнії.

Місія з глобального інтернет-покриття, Starlink, за планом Маска, почне втілюватися у 2019 році. Система, яка дозволить покрити інтернетом усю поверхню планети Земля, складатиметься з 12 тисяч супутників. Перша група розташовуватиметься на висоті від 1110 до 1325 км, друга — набагато нижче, на висоті від 335 до 346 км. 

Крім тестових супутників для глобальної мережі, на борту знаходився іспанський супутник PAZ, який робитиме знімки поверхні Землі з роздільною здатністю до 25 см. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+